Prisitaikantis dizainas

TVS savybės

Interneto svetainė su TVS gali būti patalpinta svetainių talpinimo serveriuose

Internetinė svetainė kartu su TVS gali būti įdiegta svetainių talpinimo (hostinimo) serveryje bendruose resursuose ir tuo pat metu nereikalauja jokiu specifinių nustatymų talpinimo aplinkoje.

Labai paprastas ir greitas įdiegimas

Įdiegimas yra labai paprastas ir greitas: 1) persiųsti archyvinį failą į serverį; 2) išarchyvuoti; 3) pakeisti svetainės URL adresą ir administratoriaus slaptažodį.

Tinka labai plačiam ratui svetainių įdiegimui – tiek labai mažų, tiek ir labai didelių

KUSoftas TVS gali būti naudojamas su vidine TVS duomenų talpykla realizuota XML arba DBVS (MySQL arba SQLite) pagrindu. PHP Smarty ir TVS vidinė kešavimo sistema užtikrina greitą sistemos reakcijos laiką esant dideliems informacijos kiekiams. Tačiau tuo pačiu metu gali būti naudojama ir labai mažų interneto svetainių įdiegimui, nes TVS nereikalauja išskirtinių kompiuterinių resursų, yra labai lengvai diegiamas ir gali veikti net ir be DBVS. TVS gali būti naudojamas kaip programinis karkasas WEB informacijos sistemų kūrimui, RESTful API įdiegimui.

Programinė platforma yra grįsta jQuery, PHP ir Smarty

KUSoftas TVS neriboja programuotojų ir neverčia naudoti kokias nors specifines technologijas, nes yra grįsta labai bendra atvirojo kodo programine įranga ir technologijomis: jQuery, PHP ir Smarty. KUSoftas TVS yra tikra 3 lygių sistema Sistemos atvaizdavimo lygmuo yra vartotojo interneto naršyklė į kurią HTML puslapis kartu su jQuery programa yra atsiunčiamas iš serverio PHP Smarty šablonų variklio. Atvaizdavimo lygmens jQuery programa sąveikauja per AJAX su biznio taisyklių lygmens programomis per RESTful API. Biznio taisyklių programos sąveikauja su duomenų bazėmis ir kitais sistemos komponentais.

SSL (Secure Sockets Layer)

SSL (Secure Socket Layer) – tai technologija, kuri garantuoja saugų duomenų perdavimą Internetu. Ši technologija, kai yra koduojamas duomenų perdavimas internete, yra labai plačiai naudojama elektroninėje komercijoje ir bankinėse sistemose.

HTTPS – HTTP protokolo praplėtimas, palaikantis šifravimą. Duomenys, perduodadant juos HTTP protokolui, yra „įpakuojami“ į SSL arba TLS protokolą, tuo pačiu užtikrinant šių duomenų saugumą.

SSL gali būti nustatytas visiems svetainės puslapiams. Tačiau SSL gali būti nustatyta ir tik tam tikriems puslapiams, pavyzdžiui: TVS administravimas, vartotojų registracija, prekių pirkimas ir t.t. Puslapiai gali būti pasiekiami tik su SSL (https://...), be SSL (http://...), abiem būdais, su automatiniu nukreipimu į SSL arba iš SSL. Tais atvejais, kai yra galimi abu protokolai, SSL gali būti papildomai nustatytas URL nukreipimuose, URL adresų alternatyvose (URL alias), meniu elementuose, naujienose.

SSL palaikymas yra įdiegtas TVS šerdyje, todel tam nėra reikalingi papildomi pluginai.

Svetainės svetainėje yra palaikomos

Svetainė svetainėje tai yra tokia svetainė, kurios URL pradžia sutampa su pagrindinės svetainės URL (pvz: www.svetaine.lt svetainėje yra svetainė www.svetaine.lt/subsvetaine). KUSoftas TVS turi sekančias svetaines svetainėje: administravimo įrankių svetainė, RESTful API svetainė, TVS įskiepių svetainės. Svetainė svetainėje gali paveldėti dalį TVS nustatymų iš pagrindinės svetainės. Svetainė svetainėje leidžia pvz.: sukurti firmos padalinio svetainę kuri naudojasi bendra vartotojų duomenų baze ir autorizavimo sistema kaip ir pagrindinė svetainė. Tai yra labai patogu, jeigu reikia sukurti koki nors atskirą programinį komponentą ar informacijos sistemą kuri tuo pačiu turi būti integruota į pagrindinę internetinę svetainę.

TVS prieigos kontrolė vartotojais ir grupėmis grįsta, hierarchinė

KUSoftas TVS turi vidinį sistemos administratorių, kuris turi neribojamą prieigą prie interneto svetainės ir TVS. Galima sukurti neribotą kiekį grupių (rolių) ir vartotojų. Vartotojus galima priskirti neribotam kiekiui grupių. Kontroliuojami interneto svetainės ir TVS vienetai skaitymui, rašymui, vykdymui, administravimui: puslapiai, meniu, failų tvarkyklė ir WYSIVYG HTML redaktorius, WebDAV serveris, TVS įskiepiai, TVS RESTful API, TVS įrankiai, svetainės katalogai ir failai. Prieigos kontrolė yra hierarchinė su teisių paveldimumu (panašiai kaip MS Windows OS).

Integruota WEB failų tvarkyklė ir WYSIVYG HTML redaktorius su TVS prieigos kontrole

Integruota WEB failų tvarkyklė užtikrina katalogų ir failų tvarkymą serveryje naudojant internetinę naršyklę. WEB failų tvarkylė yra integruota su interneto svetainės ir TVS hierarhine prieigos kontrole kuri užtikrina prieigos kontrolę vartotojams ir grupėms tiek katalogų, tiek ir failų lygmenyje. Pagrindinės failų tvarkyklės savybės: kontekstui jautrus dešinio pelės mygtuko paspaudimo meniu; multi failų nusiuntimas/paėmimas; copy/paste ir drag/drop (įskaitant ir MS Windows failų tvarkyklę - explorer); katalogų ir failų sukūrimas, redagavimas, šalinimas ir pervardinimas; paveikslėlių dydžio keitimas, karpymas, pasukimas; failų archyvavimas ir išarchyvavimas; katalogų ir failų prieigos kontrolės autorizavimas.

WYSIVYG HTML redaktorius yra naudojamas hyperteksto sukurimui ir redagavimui: WEB failų tvarkyklėje, TVS įrankiuose, TVS įskiepiuose. Redaktorius duomenų skaitymui ir rašymui naudoja WEB failų tvarkyklės API, todėl tuo pačiu naudojasi svetainės ir TVS prieigos kontrole.

WebDAV serveris su TVS prieigos kontrole

KUSoftas TVS WebDAV serveris yra integruotas su interneto svetainės ir TVS hierarhine prieigos kontrole. TVS vidinis sistemos administratorius turi neribojamą prieigą prie interneto svetainės turinio per WebDAV protokolą. Kiti interneto svetainės ir TVS vartotojai turi autorizuotą prieigą prie interneto svetainės failų ir paveikslėlų katalogų.

Naudodami KUSoftas TVS WebDAV serverį Jūs galite tvarkyti ir redaguoti svetainės puslapių turinį naudodami profesionalius įrankius, tokius kaip Adobe Dreamweaver ar MS Expressions Web. Taip pat Jūs galite prijungti savo interneto svetainę prie savo personalinio kompiuterio operacinės sistemos katalogų kaip tinklinį įrenginį (network drive) ir svetainės puslapių turinio redagavimui naudoti savo mėgstamus įrankius, pvz. Notepad++.

Interaktyvūs svetainės lokalizavimo įrankiai grįsti NLS

KUSoftas TVS palaiko atskirus puslapio meniu medžius kiekvienai kalbai. Kalbų skaičius yra neribotas. Tačiau kartais yra būtina kai kuriuos pranešimus išversti automatiškai perjungus interneto svetainės kalbą. Tokie pranešimai pvz. gali būti: firmos pavadinimas, įvedimo formų laukų pavadinimai, pranešimai apie klaidas, šablonuose esantys tekstai ir panašiai. Tokie tekstai gali būti automatiškai surinkti iš: puslapių šablonų, Java Script ir PHP programinio kodo failų. Integruotas redaktorius leidžia šių pranešimų vertimus redaguoti ir išsaugoti atskirai kiekvienai kalbai, analogiškai kaip gerai žinomas PoEDIT redaktorius. Kadangi KUSoftas TVS svetainės lokalizacija yra grįsta standartais, alternatyviai Jūs galite naudoti GNU Gettext utilitas ir PoEDIT (ar kurį nors kitą analogišką) redaktorių.

Visatekstė informacijos paieškos ir indeksavimo sistema

Realizuota 100% PHP. Svetainių talpyklose atstoja Apache Solr sistemą. Realizuoja Apache Lucene Query Syntax. Apytiksliai (fuzzy) paieškai naudoja Levenshtein baigtinių būsenų automatą. Užtikrina bibliotekinių bibliotekų sistemų stiliaus turinio indkesavimo, paieškos ir abėcėlinių rodiklių realizaciją. Gali būti efektyviai panaudota el. komercijos aplikacijose. Gali būti labai greitai ir paprastai įdiegta bet kurioje svetainėje. Daugiau informacijos http://www.kusoftas.com.

Integruota jQuery grįsta svetainės paieškos sistema

KUSoftas TVS integruota interneto svetainės informacijos paieškos sistema yra realizuota jQuery, veikia automatiškai ir ją nereikia kokių nors būdu administruoti. Kiekvieno puslapio nustatymuose gali būti nustatyta įtraukti ar neįtraukti puslapį į paiešką. Puslapiams galima priskirti viršutinio lygmens raktažodžius (Top Keyword) ir tokiu būdu grupuoti paieškos rezultatus. Internetinės svetainės naujienos yra įtrauktos į paiešką taip pat.

Profesionalaus lygio CSS išplėtimo (SASS ir LESS) palaikymas

SASS ir LESS stilių lentelės suteikia žymiai didesnes galimybes valdyti puslapių išvaizdą nei standartinis CSS. SASS ir LESS tam tikra prasme yra programavimo kalbos CSS aplinkai. KUSoftas pavyzdinė svetainė naudoja SASS stilių lenteles. Todėl dauguma stiliaus parametrų (pvz. elementų aukstis, dydis, šriftų dydžiai, spalvos, pagrindo paveikslėliai ir panašiai) yra iškelta į atskirą parametrų failą, kas yra praktiškai neįmanoma standartinio CSS atveju. Ši failą galima lengvai redaguoti su paprastu tekstiniu redaktoriumi ir keisti interneto svetainės stilius net neturint tam žinių apie CSS.

100% interneto naršyklės naudojimu grįsti TVS tvarkymo įrankiai su Drag ir Drop

KUSoftas TVS įrankiai yra šie: nustatymai (setup), meniu (menu), puslapiai (pages), failų tvarkyklė (files), vartotojai (users) ir lokalizacija (localisation). TVS tvarkymo įrankiai palaiko dešinio pelės mygtuko paspaudimo kontekstuo jautrų meniu, copy/paste ir drag/drop. TVS tvarkymo įrankiai naudoja interneto svetainės ir TVS prieigos kontrolę. Todėl TVS tvarkymo įrankų naudojimas gali būti autorizuojami atskiriems vartotojams ar grupėms tiek funkcijų, tiek ir turinio prasme.

Skaitmeninių objektų talpykla

Failus (duomenų srautus) galima patalpinti į skaitmeninę talpyklą pačio paprasčiausio drag ir drop veiksmo pagalba,  "nutempiant" failą iš asmeninio kompiuterio failų sąrašo į internetinę svetainę. Kiekvienas skaitmeninis objektas talpykloje turi savo unikalų identifikatorių kurio pagalba gali būti prieinamas panaudojant internetinę nuorodą (URL) tiek pagal unikalų puslapio/objekto identifikatorių (PID), tiek ir pagal puslapio/objekto pagrindinę URL, pvz.: http://svetaines_url/puslapio_url arba http://svetaines_url/pid. Kiekvienas duomenų srautas turi savo unikalų identifikatoriu objekto sudėtyje ir gali būti pagal URL sudarytą iš puslapio/objekto URL arba PID ir unikalaus duomenu srauto identifikatoriaus, pvz.: http://svetaines_url/puslapio_url/duomenu_srauto_id arba http://puslapio_url/pid/duomenu_srauto_id. Puslapis/objektas gali turėti sąrašą alternatyvių URL (http://svetaines_url/pid yra automatinis alternatyvus URL) į kuriuos kreipiantis internetinė užklausa bus peradresuojama į pagrindinę puslapio/objekto URL. Prieiga prie duomenų srauto gali būti apsaugota priegos kontrolės sąrašais (ACL), tam panaudoant TVS hierarchinę prieigos kontrolės sistemą.

Detali informacija apie TVS: http://www.kusoftas.com.