Prisitaikantis dizainas

Interneto svetainių kūrimas

Profesionalios interneto svetainės su turinio valdymo sistema

Internetinė svetainė gali būti greitai ir nesudėtingai įdiegta (diegimo instrukcija) į pigaus svetainių talpinimo (pigus hostingas) serverį (pvz. www.serveriai.lt, planas svetainei už 2.99 EUR/mėn). Interneto svetainės pavyzdžio dizainas gali būti nesudėtingai pritaikomas (dizaino keitimo instrukcija) įmonės poreikiams. Internetinių puslapių kūrimas turinio prasme - nesudėtingas tekstų ir paveikslėlių įkėlimo procesas, kurį gali atlikti įmonės vadybininkas, referentė ar kuris nors kitas darbuotojas, kuris naudoja savo įprastiniame darbe kompiuterį ir internetą. Interneto svetainės pavyzdžio įdiegimas ir pritaikymas nereikalauja specialių (programavimo) įgūdžių bei žinių.

Interneto svetainės pagrindinės savybės:

Prisitaikantis dizainas

Prisitaikantis daizainas užtikiną kokybišką puslapio atvaizdavimą mobiliuose įrenginiuose: iPad, iPhone ir kt. Google skelbia, kad tos svetainės, kurios yra pritaikytos mobiliems įrenginiams, bus reitinguojamos aukščiau nei tos svetainės, kurios yra nepritaikytos. Interneto svetainės pavyzdžiai atsisiuntimui yra pilnai pritaikyti mobiliems įrenginiams, t.y. turi prisitaikantį dizainą.

Online skaidrės su 3D efektais

Daugelyje svetainių titulinio puslapio skaidrės pagrindinis elementas yra paveiksliukas. Tuo tarpu norėtusi, kad vieta tituliniame puslapyje būtų geriau išnaudota raktinių žodžių talpinimui. KUSoftas Turinio valdymo sistemos skaidrių pluginas skaidrėse leidžia naudoti paveikslėlį ir hypertekstą, kuriame galima sudėti SEO raktinius žodžius. Skaidrėse galima sudėti nuorodas į svetainės puslapius, kuriuose yra detalesnė su skaidrėmis susijusi informacija. Tai gerina svetainės vidinių nuorodų sistemą, kas taip pat yra svarbu SEO požiūriu. Yra parengtos 8 3D efektų temos. Skaidrių plugine galima susikurti naujus 3D efektus.

Raktiniai žodžiai

Raktiniai žodžiai tituliniame puslapyje yra ypatingai svarbu SEO optimizacijai. KUSoftas Turinio valdymo sistemos dėželių pluginas leidžia tituliniame puslapyje sudėti raktinius žodžius, kas yra labai efektyvu SEO požiūriu. Dėželėse galima sudėti nuorodas į svetainės puslapius, kuriuose yra detalesnė su dėlelėmis susijusi informacija. Tai gerina svetainės vidinių nuorodų sistemą, kas taip pat yra svarbu SEO požiūriu.

Naujienos

KUSoftas Turinio valdymo sistemos naujienų pluginas leidžia sukurti naujienas ir jas grupuoti puslapiuose pagal tam tikrą požymį: pvz. pagal metus, aktualumą, sritis ir panašiai. Kiekviena naujiena gali būti atveriama kaip atskiras svetainės puslapis. Naujienoms galima priskirti specialius atributus: pvz. aktuali (actual), nauja (breaking). Naujienos sąraše pateikiamos santraukos forma su paveikslėliu ir turi praplėtimo mygtuką, kad būtų galima pasiskaityti apie naujieną plačiau. Naujiena gali turėti nuorodą į svetainės puslapį, apie kurį eina kalba šioje naujienoje. Naujienos patenka į indeksavimo ir paieškos sistemą. Naujienos gali būti pateikiamos RSS formatu.

Kontaktų forma

KUSoftas Turinio valdymo sistemos užklausų pluginas leidžia sukurti vartotojo užklausos formą norimoje vietoje. Vartotojo užklausa patenka į užklausų sąrašą, kur ją gali peržiūrėti svetainės administratorius. Vartotojo užklausa taip pat gali būti papildomai nusiųsta elektronio laiško forma Turinio valdymo sistemos užklausų plugine nurodytais elektoninio pašto adresais.

Google žemėlapis

KUSoftas Turinio valdymo sistemos žemėlapių pluginas leidžia sukurti Google žemėlapį norimoje vietoje. Svetainės administratorius gali sudėti vieną ar kelis markerius žemėlapyje ir juose užrašyti reikiamą tekstą.

Google analytics

Google analytics gali būti automatiškai aktyvizuotas KUSoftas Turinio valdymo sistemos info plugino pagalba. Google analytics suteikia svetainės administratoriui analyzės įrankius kas, kada ir kaip lankosi interneto svetainėje. Bet tam tikslui Google analytics turi būti aktyvizuotas svetainėje.

Socialiniai tinklai

Facebook, Twitter ir Google+ KUSoftas Turinio valdymo sistemos info plugino pagalba. Automatiškai aktyvizuojamas metaduomenų pateikimas interneto svetainėje Facebook ir Twitter formatu.

Foto galerija

Foto galerija yra realizuota skaitmeninių objektų talpyklos pagalba. Nuotraukos yra talpinamos kaip galerijos skaitmeninio objekto sudėtinės dalys. Kiekviena nuotrauka turi savo antraštę. Turinys gali būti puslapiuojamas. Galerija gali būti hierarchinė.

Paieškos sistema

Paieška svetainėje gali būti realizuota 2 būdais: paprasta ir full-text.

Paprasta paieška nenaudoja indeksavimo mechanizmo, jai nereikalinga jokia priežiūra, veikia greitai ir efektyviai.

full-text indeksavimo ir paieškos sistema užtikrina paiešką su klaidomis iki 2 klaidų žodyje (fuzzy search), pakaitų (wild card) ? ir * naudojimą, gretutinių žodžių paiešką, išplėstinę paiešką su žodžių ir frazių kombinacijomis apjungtomis loginiais operatoriais (OR, AND, NOT), paiešką intervaluose, paiešką skirtinguose paieškos indekso laukuose, ekspertinę paiešką panaudojant Apache Lucene užklausų sintaksę. Abėcėlinė rodyklė, panašiai kaip bibliotekų kataloguose, sudaro galimybę surasti artimiausius raktinius žodžius ir jiems atitinkančius paieškos rezultatus, išrūšiuotus pagal abėcėlę, pagal užduotą tekstą arba jo pradžią ar dalį.

Interneto svetainės pavyzdį kartu su turinio valdymo sistema galima atsisiųsti čia. Pagal šį pavyzdį tipinę įmonės interneto svetainę galima sukurti per 3 dienas, atliekant sekančius veiksmus:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas pagal užsakymą ir diegimas

 • Puslapio dizaino kūrimas (klientas gali pateikti jau sukurtą interneto svetainės dizainą).
 • Techninio sprendimo sukūrimas
 • Svetainės turinio užpildymas kliento pateikta informacija.
 • Mokymai darbuotojams darbui su Turinio valdymo sistemos įrankiais (svetainių turinio valdymo sistema).
 • Galime registruoti ir patalpinti svetainę į svetainių talpinimo arba kliento serverį (siūlome http://serveriai.lt).

Interneto svetainės atnaujinimas

 • Veikiančios svetainės turinio analizė ir jos reinžinerijos (atnaujinimo, modernizavimo) plano parengimas.
 • Dizaino atnaujinimas (klientas gali pateikti jau sukurtą svetainės dizainą).
 • Techninio sprendimo sukūrimas
 • Turinio perkėlimas.
 • Mokymai darbuotojams darbui su Turinio valdymo sistemos įrankiais.
 • Galime registruoti ir patalpinti svetainę į svetainių talpinimo arba kliento serverį.

Detali informacija, užklausos forma.