<![CDATA[Naujienų RSS kanalai (visos)]]>http://www.kusoftas.eu/news/all/rss<![CDATA[Nauja KUSoftas TVS 4.0 versija]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-40-versijahttp://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-40-versija SSL (Secure Sockets Layer) yra įdiegtas KUSoftas TVS šerdyje su sekančiomis galimybėmis:

 • Visų svetainės puslapių nukreipimas naudojant tik HTTPS.
 • Galimybė atverti tam tikrą svetainės puslapį naudojant HTTP, HTTPS arba abiem protokolais.
 • Tam tikras svetainės puslapis gali būti nukreiptas iš HTTP į HTTPS protokolą arba atvirkščiai.
 • Tam tikras svetainės puslapis gali būti nukreiptas kitu URL adresu naudojant HTTP arba HTTPS protokolą.
 • Svetainės puslapio URL adreso alternatyvos gali būti nurodytos kartu su HTTP, HTTPS arba abiem protokolais.
 • Meniu medžio elementui gali būti nurodytas HTTPS protokolas, jeigu šį elementą atitinkantis puslapis palaiko abu protokolus.
 • Naujienos gali būti peržiūrimos naudojant HTTPS protokolą.

Svetainė turi būti sukonfigūruota SSL naudojimui.

]]>
<![CDATA[Nauja KUSoftas TVS 2.7 versija atveria 100% PHP visatekstės enterprise indeksavimo ir paieškos variklį]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-27-versija-atveria-100-php-visatekstes-enterprise-indeksavimo-ir-paieskos-variklihttp://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-27-versija-atveria-100-php-visatekstes-enterprise-indeksavimo-ir-paieskos-varikli<![CDATA[Nauja KUSoftas TVS 2.6 versija]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-26-versijahttp://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-26-versija Naujoje TVS 2.6 versijoje yra šios naujovės:

 • Skaitmeninio objekto duomenų srautų get/put RESTful API
 • WYSIWYG, Codemirror ir paveikslėlių redaktoriai skaitmeninio objekto duomenų srautų redagavimui
 • Smarty šablono įskiepis skaitmeninio objekto duomenų srautams
 • Smarty šablonų palaikymas skaitmenio objekto duomenų srautuose
 • HTTP Basic autorizacijos palaikymas skaitmeninio objekto duomenų srautams
]]>
<![CDATA[Nauja KUSoftas TVS 2.4 versija]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-24-versijahttp://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-24-versija Naujoje TVS 2.4 versijoje yra pagerinti Menu ir Pages įrankiai:

 • Navigacija hierarchijos medyje naudojant suskleidžiamus ir išskleidžiamus elementus 
 • Navigacija lentelėje, kuri yra dešinėje pusėje, yra sinchronizuojama su medžiu kairėje pusėje ir atvirkščiai. Lentelės turinio aptarnavimas iš serverio pusės užtikrina didelio elementų kiekio pateikimą. Grįžimas į hierarchijos medžio aukštesnį lygmenį gali būti atliktas vieno mygtuko paspaudimu.
 • Hierarchijos medžio elementų slėpimas/rodymas - naudinga galimybė, kai elementų kiekis yra didelis.
 • Drag ir drop veiksmai su elementais medyje, lentelėje(Menu) ir iš lentelės į medį (Menu)
 • Dešinio pelės klavišo kontekstui jautrus meniu hierarchijos medyje ir lentelėje.
]]>
<![CDATA[Nauja KUSoftas TVS 3.3 versija atveria el. parduotuvę ir produktų konfigūratorių]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-33-versija-atveria-el-parduotuve-ir-produktu-konfiguratoriuhttp://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-33-versija-atveria-el-parduotuve-ir-produktu-konfiguratoriu<![CDATA[Nauja KUSoftas TVS 2.1.2 versija]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-212-versijahttp://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-212-versija Šandien išleista nauja KUSoftas TVS, kuri buvo pirmą kartą viešai publikuota 2014-06-02, versija. Atnaujintoje TVS versijoje failų ir WYSIVYG (HTML) redaktoriai turi galimybę kodą (pvz. HTML ar PHP) atvaizduoti pagal tam kodui taikytinas taisykles. Šis patobulinimas yra idiegtas panaudojant gerai žinomą atviro kodo CodeMirror teksto redaktorių. CodeMirror yra plataus taikymo teksto redaktorius realizuotas Javascript kalboje, skirtas  interneto naršyklės aplinkai ir turintis visą eilę priedų, skirtų įvairioms programavimo kalboms.

]]>
<![CDATA[Nauja KUSoftas TVS 2.3 versija]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-23-versijahttp://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-23-versija Naujoje TVS 2.3 versijoje yra įdiegti puslapio modelis and puslapio pavyzdys. Šių patobulinimų pagalba interneto svetainės puslapių kūrimas ir tvarkymas tampa žymiai paprastesnis ir efektyvesnis

Puslapio modelis yra specialios rūšies puslapis, kuris gali būti priskirtas vienam ar daugeliui puslapių. Jis gali turėti: šabloną, java script ir stilių failus, turinio failus ir html failo header sekcijos tekstus. Tai leidžia pakeisti vieno ar keletos puslapių išvaizdą ir funkcionalumą labai greitai ir paprastai.

Puslapio pavyzdys turi savyje visus įprastinio puslapio duomenis išskyrus URL nuorodą ir URL peradresavimo nuorodas. Nauji svetainės puslapiai gali būti sukurti paprastai ir greitai panaudojant puslapių pavyzdžius. Puslapio pavyzdys gali turėti turinio failų žymes kurios gali būti pakeistos tikrais failais po to, kai pavyzdys buvo panaudotas naujo puslapio sukūrimui.

]]>
<![CDATA[KUSoftas TVS 2.1]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/kusoftas-tvs-21http://www.kusoftas.eu/news/item/kusoftas-tvs-21KUSoftas TVS yra lengvai išvaizdą keičianti, SEO optimizuota ir pilnai interneto naršyklės naudojimu paremta turinio valdymo sistema grįsta PHP programavimo kalba, Smarty šablonavimo varikliu, jQuery JavaScript biblioteka ir RESTful programinės architektūros stiliumi.

]]>
<![CDATA[Nauja KUSoftas TVS 2.2 versija]]>http://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-22-versijahttp://www.kusoftas.eu/news/item/nauja-kusoftas-tvs-22-versijaNaujoje KUSoftas TVS 2.2 versijoje yra įdiegta nauja galimybė - skaitmeninio objekto modelis ir talpykla. Tai yra atlikta panašiai kaip ir Fedora Repository, tačiau KUSoftas TVS skaitmeninio objekto modelio įdiegimas yra gerokai paprastesnis ir jo panaudojimui nėra būtinas Apache Tomcat serveris ar kuri nors kita specializuota programinė įranga. KUSoftas TVS gali būti patalpinta interneto svetainių hostinimo serveryje bendruose ištekliuose ir tai yra žymiai pigesnis sprendimas nei Fedora Repository atveju.

]]>